Skolā viesojas EP deputāts K.Kariņš [Papildināts]

2015. gada 5. Novembris

www.auv.lv

Ceturtdien, 5.novembrī, ar skolas 8. un 10.-12. klašu skolēniem tikās EP deputāts Krišjānis Kariņš. Sadarbība ar K.Kariņu tika izveidota aizvadītajā mācību gadā Aktualitāšu konkursa ietvaros. Šogad K.Kariņš atbalstīs konkursu ar divām ceļa zīmēm uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Tikšanās laikā tika akcentēti tādi jautājumi kā personīgā iniciatīva, jauniešu aktīva līdzdalība politikā un nepieciešamība pēc jauniem un perspektīviem cilvēkiem šajā jomā. 12.b klases skolniece Endīne Bērziņa uzsver: “Saruna bija gan jautra, gan pārdomu pilna. Šīs vienas nodarbības laikā varēja smelties iedvesmu turpmākajai dzīvei, uzzinot gan par K.Kariņa peiredzi Eiropas Parlamentā, gan dzīves grūtībām un sasniegumiem”.

11.a klases audzinātāja S.Strautmane akcentē audzināšanas darba aspektu: “Bija interesanti uzzināt informāciju no  Kariņa kunga  biogrāfijas: kā  ģimene kara laikā  devās bēgļu gaitās, kā viņš sapņoja par atgriešanos dzimtenē un mēģināja atrast darbu Latvijā. Klausīties stāstījumu bija ļoti interesanti, jo Kariņa kungs visu informāciju pasniedza tēlaini un atraktīvi.”

Savos iesapaidos dalās arī 8.a klases skolēns Roberts Biķernieks: “Lekcijā interesantākais bija tas, ka K.Kariņš stāstīja par panākumiem un to, kā viņš pats kļuva par veiksmīgu cilvēku. Labākais bija tas, ka viņš spēja ieinteresēt skolēnus tajā, ko viņš stāsta”.

Savukārt 10.a klases skolēnam Laurim Riekstiņam šķiet, ka svarīgākais bija “n+1” princips, kad dzīvē var gadīties n reizes, kad nākas krist, bet atkal un atkal jāceļas.  Tāpat nozīmīgas ir arī trīs atziņas: “Pirmkārt, nekad nebaidīties un doties uz savu mērķi. Otrkārt, neviens nepiedzimst veiksmīgs, bet savu veiksmi rada pats. Treškārt, Tavs sapnis ne vienmēr piepildās, bet tas pat ir labi, jo sapņi var arī mainīties”.

Foto galerija

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt