Pēdējais zvans 12.klasei

2015. gada 18. Maijs

Anna Fedotovska, 11.klase 

15.maijā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā, tā pat kā citur Latvijā notika Pēdējais zvans. No rīta 12-tie devas uz pēdējo audzināšanas stundu, kuru organizēja 11. klašu jaunieši. Pēc ienākšanas klasē uz ekrāna parādījās virsraksts – “Elektronu bilances vienādojumu jonu kristalrežģa veidošanās amonjaka oksīda un hidrolīzes elektronu rezultātā”-, kas diez gan nepatīkami pārsteidza 12-tos, it sevišķi tad, kad ieminējās par to, ka šajā stundā būs iespēja paaugstināt vai tieši otrādi- pazemināt savu vidējo atzīmi ķīmijā. Tas, protams, bija tikai “ķīmiķu klases” joks, un pašai prezentācijai nebija nekādas saistības ar ķīmiju vai atzīmju pacelšanu- tā sastāvēja no atjautības jautājumiem, kuri sākotnēji tika uzdoti visiem kopā, bet pēc tam grupās, un tika izvēlēts uzvaretājs no katras grupas, kas ieguva balviņu. 

Stundas gaitā klase tika sadalīta divās daļās, un tika izdalītas lapiņas ar vādiem, no kuriem kopējiem spēkiem tika uzrakstīts veltījuma dzejolis skolai.

Pēdējais, ko viņi darīja audzināšanā, ir vēlējumu rakstīšana skolai, kuri šobrīd apskatāmi pie skolas ziņojumu dēļa. Tie sevī ietvēra visdažādākos novēlējumus, sākot ar to, lai visi skolēni būtu tik forši kā viņi un beidzot ar skolas un skolēnu skaita palielināšanos.

Nākamās aktivitātes bija paredzētas Skrīveru dendroloģiskajā parkā. Jau autobusā bija jūtama jautra atmosfēra – tika skaļi smiets un dziedāts, izskanēja pat skolas himna.

Galapunktā sagaidīja 11.b klases pārstāvji, kuri bija sagatavojuši aktivitātes parka teritorijā- komandās tika iedalīta karte ar “posteņiem”, kuri jāapmeklē. Turklāt katrā postenī gaidīja kāds ar uzdevumu, kas jāveic, lai tiktu talāk.

Izstaigājuši parku krustu sķērsu, visi beigu beigās tikās gala kontrolpunktā, kur viņus sagaidīja viens no grūtākajiem pārbaudījumiem – skolotāja bija pazudusi un, lai to atrastu, bija jāatbild uz jautājumiem par viņu, mīļāko krāsu, ēdienu utml.

12.40 skolas sarīkojumu zālē notika Pēdējā zvana svinīgā daļa – ar runu uzstājās skolas direktors, dziedāja pirmklasnieki un 11.klases savus sveicienu nosūtīja dziesmas un dejas veidā, izpildot dziesmu “Laternu stundā”, pēc kuras 12-tajiem tika iedota ceļa maize un, pēdējam zvanam skanot, pirmklasnieki tos pavadījā arā no zāles.

Pēdējais zvans jau noskanējis, un tagad priekšā ir palicis pēdējais pārbaudījums- eksāmeni. Lai jums veicas!

Foto atskats pieejams GALERIJĀ.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt