„Pēddziņi” – vieni no labākajiem „pēdotājiem”!

2015. gada 10. Novembris

Ilva Viļuma, 10.a klase. Foto: L.Miezīte un Eiropas Kustības Latvijā

5.novembrī pludmales sporta centrā „Brazīlija” notika projekta „Eiropas pēdas Latvijā 2015” noslēguma pasākums. Tajā tika apbalvotas tikai 10 pašas labākās un veiksmīgākās komandas, kas izvietojušas slēpņus projekta ietvaros. Kopumā Latvijā skolēni „izlikuši” 99 slēpņus, sērijas 100. slēpnis gaidāms 2018. gada novembrī – kā dāvana Latvijai. Taču, manuprāt, vislielākā dāvana mums pašiem bija iespēja satikt pasaules čempionus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Kopumā mūsu skolas komanda viena no otrās vietas ieguvušajām grupām! Īpaši atzīts bija slēpnis (pie) Apaļajā ezerā (http://ej.uz/peddzinuslepnis) – komentāros daudzi min, ka par šādu vietu nav zinājuši, ka ir ļoti skaisti, patīkami un interesanti, citi atzīst to par vienu no labākajiem visa projekta ietvaros.

Prezentācijā pastāstījām par skolu un komandu, kā arī citiem dalībniekiem parādījām AUV TV sižetu par „Eiropas pēdām Latvijā 2015”. Eiropas Kustības Latvijā vadītājs īpaši uzteica Agates Albekeites videoveidošanas prasmes un uzslavēja mūsu skolu par šādas televīzijas radīšanu un tik kvalitatīvu raidījumu.

Vislielāko paldies vēlētos teikt ģeogrāfijas skolotājai Ligitai Miezītei, kura arī devās mums līdzi uz Rīgu, projekta vadītājai Lienei Valdmanei un pieredzējušam slēpņotājam Mārim Sokolovskim, kas parādīja slēpņošanu kā interesantu un aizraujošu nodarbi kopā ar draugiem (visas kopīgi pasākuma dienā devāmies un atradām slēpni netālu no „Brazīlijas”)!

Foto galerija

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt