Olimpiskā diena

2017. gada 2. Oktobris

Patrīcija Pļenkova, 9.b klase

Piektdien, 22.09., mūsu skolā notika Olimpiskās dienas pasākums, kurā piedalījās visas klases, no pašiem mazākajiem līdz pat pašiem vecākajiem šīs skolas skolēniem, kā arī mūsu skolas skolotāji. Šogad tēma bija vingrošana svaigā gaisā, kas bija diez gan atšķirīga no pagājušo gadu tēmām. Lielāko klašu skolēni klausījās lekciju, kuru pasniedza Latvijas Armrestlinga Asociācijas prezidents Raimonds Liepiņš. Es aprunājos ar dažiem skolēniem un skolēniem, lai uzzinātu viņu viedokli par šo pasākumu.

“Kā jau vairākus gadus Latvijā notiek Olimpiskā diena, šogad tā notika 22.septembrī. Arī mūsu novadā tiek ņemta līdzdalība šajā dienā pašvaldības iestādēs notiek vingrošana un dažādas sportiskās aktivitātes. Skolā no rīta vienojāmies kopistiskā vingrošanā un tikāmies ar Olimpisko Vēstnesi Amreslinga federācijas prezidentu – Raimondu Liepiņu, kurš pastāstīja par sevi, par sporta veidu – amreslingu un dzīves mērķi,” saka R.Lielā. 9.b klases skolniece Krista Verpele īsi un vienkārši pasaka, ka šis pasākums bija izdevies. “Man ļoti patika Raimonda Liepiņa lekcija. Viņš iedvesmoja tiekties pēc sava mērķa un nepadoties.” 12.a klases skolnieks Lauris Riekstiņš uzskata, ka Olimpiskā diena ir lielisks veids kā jauniešiem izkustēties.

“To protams mēs daram arī sportā, taču olimpiskā diena ir kas īpašs. Visa skola vienā mazā zālē vienoti pie mūzikas vingro. Pēc manām domām šādas dienas vajadzētu ieviest biežāk, lai arī tos jauniešus kuriem nepatīk ne sports, ne vingrot varētu tajā iesaistīt un varbūt tas viņiem pat iepatiksies,” saka L.Riekstiņš. Bet vēl kāds skolēns saka, ka viņam patika šis pasākums kopumā gan deja, gan aktivitātes pēc lekcijas, taču dažas lietas nebija pārdomātas. Piemēram, viņam  īsti nepatika, ka lielākā daļa skolas Olimpiskajā dienā bija neaktīva un lekcija likās pārāk nopietna priekš lielākās daļas skolēnu, kas atradās zālē, jo lekcija bija vairāk saistīta ar nākotnes profesiju Armrestlingā un izaugsmi citās profesijās, kas bija vairāk domāts 12.klases skolēniem.

Savukārt 11. klases skolniece Patrīcija Viktorova uzsver, ka 2017.gada Olimpiskajā dienā viņai ļoti patika Olimpiskās dienas pasākums, jo it īpaši vingrojumu komplekss un R.Liepiņa runa, ar kuru viņš centās mūs iedvesmot un motivēt, manuprāt, tas bija tas, kas jauniešiem bija vajadzīgs. Pajautāju viedokli 9.b klases audzinātājai S.Mārtinsonei, kura teica, ka viņai ļoti patika  Latvijas Armrestlinga federācijas prezidenta Raimonda Liepiņa  stāstījums, tas bija ļoti iedvesmojoši, kā vienkāršs puisis no Krapes ir spējis tik daudz sasniegt un iedvesmot arī citus. Viņš var būt paraugs jeb kuram jaunietim. Iepriekš nebiju dzirdējusi par šādu sporta veidu Latvijā un mūsu sportistu panākumiem pasaulē, tāpēc paldies sporta skolotājiem, ka mums bija iespēja uzzināt ko jaunu un cerams, ka viņa stāstījums iedvesmos mūsu jauniešus uz panākumiem, jo nekas nav neiespējams, ja ir mērķis un vēlme.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt