Noslēdzies aktualitāšu konkurss 5.-12. klasēm Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā

2016. gada 24. Maijs

Agate Albekeite, 8.a klase

Šogad, jau 11. reizi Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā norisinājās ikgadējais Aktualitāšu konkurss, ko rīko mūsu aizrautīgias un entuziastiskais vēstures skolotājs Edgars Bērziņš, bet šo tradīciju aizsākusi skolas ilggadējā vēstures pasniedzēja Māra Burka. Šogad apbalvošanas ceremonija norisinājās īpašā gaisotnē, jo to papildināja 8.a un 12.b klašu prikšnesumi – kā nekā šīs klases uzvarēja Patriotisko dziesmu konkursā.

Aktualitāšu konkurss norisinās visās pamatskolas un vidusskolas klasēs. Katru nedēļu vēstures stundā atvēlam 10 minūtes, lai uzrakstītu 10 aktualitātes pēc pašu izvēles vai atbildam uz 10 jautājumiem par to, kas  svarīgs pāgājušajā nedēļā norisinājās politikā, kultūrā vai citās sfērās.

Katras nedēļas un mēneša beigās rezultāti tiek apkopoti publicēti pie vēstures kabineta durvīm – katrs skolēns var aplūkot savu rezultātu procentos un redzēt savu pozīciju skolas kopvērtējuma tabulā. Protams, notiek arī starpklašu sacensības – to rezultāti arī tiek apkopoti līdzās individuālajiem.

Katra mācību gada beigās – maijā, tiek rīkots pasākums kurā tiek sumināti skolēni ar vislabākajiem rezultātiem individuālajās sacensībās visa gada garumā, kā arī klašu kolektīvi, kuriem bijis visaugstākais izpildes koeficients.

Pasākumā piedalās pamatskolas un vidusskolas skolēni, konkursa organizators – skolotājs Edgars, kā arī klašu audzinātājas,skolas direktors Aldis Rakstiņš un pēdējos gados pasākumā ir iesaistījuses arī mūsu īpašā atbalstītāji Eiropas Parlamenta deputāti Iveta Grigule un Krišjānis Kariņš.

Pēdējos gados, individuālo sacensību uzvarētāji saņem īpašas balvas – Pagājušajā gadā ar Eiropas Parlamenta deputātu Ivetas Grigules atbalstu, 1. vietas ieguvējas Pamatskolas un vidusskolas grupā – Patrīcija Zālīte un Lelde Kalniņa ieguva planšetdatorus, bet šogad pirmo trīs vietu un Grand pix balvas ieguvēji un skolotājs Edgars Bērziņš, dosies iepazīt Eiropas Parlamentu Briselē:

  • Lelde Kalniņa, 12.a (Grand prix balva);
  • Evelīna Čubare, 12.a;
  • Anna Fedotovska, 12.a;
  • Ilva Viļuma, 10.a;
  • Patrīcija Pļenkova 7.b;
  • Agate Albekeite, 8.a;
  • Daniela Eihe, 7.b

 

Foto galerija 

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt