Māris Olte tiekas ar sestklasniekiem

2018. gada 11. Oktobris

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas jomā

Jau  vairākus gadus mēs cieši sadarbojamies ar Lauku atbalsta dienestu un viņi Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai sagādājuši daudz interesantu, izglītojošu brīžu, vedot mūs ekskursijā, ataicinot uz skolu uzņēmējus vai interesantus, ievērojamus cilvēkus. Sakarā ar to, ka esam ekoskola un šī gada tēma ir ”ūdens”, nolēmām paaicināt kādu zinošu cilvēku šajā jomā. Šķiet, Māris Olte –vides pētnieks, būtu vispiemērotākais. Foto atskats ir pieejams GALERIJĀ!

Šoreiz uz tikšanos ar Latvijā plaši pazīstamo vides pētnieku, grāmatu autoru, raidījuma vadītāju aicinājām 6. klašu skolēnus. Tuvāk pie ūdeņiem-Satekās Māris Olte iesāka stāstu ar upju rašanās vēsturi, tās bioloģisko vērtību. Skolēni uzzināja arī par ūdens apsaimniekošanu.

Skolēni uzzināja daudz jaunumu par dabas pētnieku profesiju, tās romantisko pusi, ka pētniekam jāzina arī izdzīvošanas noteikumi. Sestklasnieki arī paši mēģināja dabā atrast izdzīvošanai nepieciešamo Sateku apkārtnē. Interesanti katra grupiņa prezentēja savākto. Paldies Lauku atbalsta grupai par interesanto tikšanos!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt