Ekskursija uz Zanzibāru

2019. gada 17. Maijs

Anete Zarāne, 5.b klases skolniece

2019. gada 16. maijā 5.a, 5.b un 5.c klases devās ekskursijā uz “Zanzibāru”. Ekskursija notika mežā, kur bija trīs spēles. Katram no uzdevumiem bija savs āķis, ko vajadzēja atminēt. Mūs Zanzibārā sagaidīja 3 instruktori, kuriem varējām dot iesaukas. Mūsu izdomātās iesaukas bija Bobs, Sienāzis un Zeltmatīte. Sākumā iesildījāmies un pēc tam spēlējām ‘’Sasaldētos’’. Pēc spēles tikām sadalīti 3 grupās. Katrai grupai vajadzēja izdomāt savu nosaukumu. Tie bija interesanti – ‘’Mežonīgie seski’’, ‘’Kapteinis Amerika’’ un ‘’Salāti’’. Skolotājām vajadzēja atstāt mūs instruktoru uzraudzībā un vadībā.

Katrai spēlei bija 15 minūtes. Pirmajā spēlē vajadzēja ar spoguļu palīdzību spīdināt uz kausu ar mazu lāzerlukturīti. Āķis bija tas, ka uz spoguļa aizmugures vajadzēja uzrakstīt pēc savas izvēles kādu punktu skaitu un tādējādi varēja savākt ļoti daudz punktu. Otro spēli sauca ‘’Meža Bobs’’ kurā bija jāiziet trase, bet tas nemaz neveicās tik ātri. Šeit āķis bija, ka varēja viens cilvēks nest otru cilvēku un pienest viņu tikai pie oranžajām lentēm, tādējādi savācot 58 punktus.

Trešā spēle bija “Mīnu lauks”. Ja uzkāpj uz pelēkā krustiņa, ir +2 punkti, bet, ja uzkāpj uz melnā krustiņa, +1 punkts. Klasesbiedriem vajadzēja teikt tam cilvēkam, kas iet mīnu labirintu, kur iet, jo vajadzēja savākt vismazāk punktu.Visiem vajadzēja iziet spēlei cauri laikā, bet, ja kāds nav paspējis, tad par katru cilvēku +50 punktu. Pēdējā un lielā spēle bija ‘’Rūķi, Sabotieri un policisti’’. Tā bija ļoti aizraujoša spēle. Rūķiem ir 3 bāzes, kurās ir bļoda ar krāsainām bumbiņām, kuras bija jāsakārto pēc bāzes bļodu krāsas. Sabotieriem vajadzēja ķert Rūķus un, pieskaroties viņam, iegūsti vienu bumbiņu. Tā savukārt ir jāaiznes uz Sabotieru bāzi, kura ir apslēpta. Policistiem jāķer Sabotieri un Rūķi, un, ja Tevi noķer, Tu 1 minūti esi cietumā. Spēle bija ļoti interesanta.

Pēc spēlēm cepām desiņas un zefīrus. Kad paēdām, vajadzēja doties mājās. Iesaku arī citām klasēm aizbraukt uz atpūtas bāzi “Zanzibāra” – tur ir aizraujoši.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt