Aizvadīts olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums

2015. gada 15. Maijs

www.auv.lv

Trešdien, 13.maijā, izziņas un eksperimentu centrā “Lielvārdi” notika olimpiāžu, konkursu un skašu dalībnieku apbalvošanas pasākums. Tas pulcēja labākos skolas skolēnus, kuri aizstāvējuši skolas godu dažādās intelektuālās sacensībās kā skolas, tā reģiona un valsts mērogā. Tāpat tika sumināti arī skolotāji par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm un konkursiem. Skolas direktors uzsvēra: “Ir svarīgi, ka mēs atceramies par labo, jo labais vairo labo”. Apsveicam olimpiāžu uzvarētājus un skolotājus, kuri viņus sagatavoja konkursiem vai olimpiādēm! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Apbalvoto skolēnu un skolotāju saraksts:

Klase Skolēns Olimpiāde, konkurss Vieta Skolotājs
10. Barkāne Ramona Matemātikas olimpiāde 1. Gaņina Ilze
Bioloģijas olimpiāde 2. Martinsone Daiga
Publiskās runas konkurss 2. Znotiņa Dzintra
Kīmijas olimpiāde 3. Sakse Agrita
10. Cedere Ieva Publiskās runas konkurss 1. Znotiņa Dzintra
10. Kantāne Madara Publiskās runas konkurss Atzinība Znotiņa Dzintra
10. Moskaļenoka Svetlana Konkurss krievu valodā 2. Strautmane Silvija
Krievu valodas olimpiāde 3. Strautmane Silvija
10. Siliņš Ēriks projekts “Ghetto Startup” vidzemes zona 2.
Konkurss veltīts O. Kalpakam Atzinība Bērziņš Edgars
10. Sviderska Violeta Konkurss krievu valodā 2. Strautmane Silvija
Krievu valodas olimpiāde 2. Strautmane Silvija
10. Šarkuna Laine Bioloģijas olimpiāde 3. Martinsone Daiga
11.a Čubare Evelīna Sendija ZPD  -Zemgales reģionā Miezīte Ligita
ZPD- starpnovadu konkurss 1.pakāpe Miezīte Ligita
Ģeogrāfijas olimpiāde 3. Miezīte Ligita
11.a Fedotovska Anna Konkurss krievu valodā 2. Pētersone Daina
projekts “Ghetto Startup” vidzemes zona 2.
Krievu valodas olimpiāde Atzinība Pētersone Daina
11.a Hamriha Lelde Konkurss krievu valodā 2. Pētersone Daina
Ģeogrāfijas olimpiāde 3. Miezīte Ligita
11.a Kaķe Rita ZPD- starpnovadu konkurss 2.pakāpe Martinsone Daiga
ZPD  -Zemgales reģionā Martinsone Daiga
11.a Kalniņa Lelde Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 1. Znotiņa Dzintra
ZPD-Valsts 1. Znotiņa Dzintra
ZPD  -Zemgales reģionā 3.pakāpe Znotiņa Dzintra
ZPD -starpnovadu konkurss Znotiņa Dzintra
Konkurss “Pazīsti savu organismu” 2. Martinsone Daiga
Bioloģijas olimpiāde 3. Martinsone Daiga
11.a Lapiņš Kārlis ZPD -starpnovadu konkurss Atzinība Martinsone Daiga
11.a Liepiņa Elza Elizabete Bioloģijas olimpiāde 2. Martinsone Daiga
Konkurss “Pazīsti savu organismu” 3. Martinsone Daiga
11.a Ozols Didzis Fizikas olimpiāde 3. Rūze Sintija
11.a Tipainis Jānis projekts “Ghetto Startup” vidzemes zona 2.
11.b Aņisimovs Rihards ZPD -starpnovadu konkurss 3.pakāpe Katajs-Paeglis Aivars
ZPD  -Zemgales reģionā
11.b Bērziņa Endīne Matemātikas olimpiāde Atzinība Gaņina Ilze
Kulturoloģijas konkurss Atzinība Plakane Ināra
11.b Bogopoļska Inese Politikas olimpiāde Atzinība Bērziņš Edgars
11.b Galvanovska Samanta Monta ZPD -starpnovadu konkurss 3.pakāpe Skrimble Raisa
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Atzinība Zvaigznīte Aija
11.b Lasmanis Eduards informātikas olimpiāde 3. Piruška Aivars
11.b Matisons Dāvis informātikas olimpiāde 3. Piruška Aivars
11.b Morozova Ieva Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 3. Zvaigznīte Aija
12. Balanda Elīna Kulturoloģijas konkurss Atzinība Plakane Ināra
12. Balanda Valda Kulturoloģijas konkurss Atzinība Plakane Ināra
12. Iļjiniha Valērija Matemātikas olimpiāde 1. Mačuļska Ingrīda
12. Matuseviča Egija Politikas olimpiāde Atzinība Bērziņš Edgars
Konkurss veltīts O. Kalpakam balva Bērziņš Edgars
12. Mārtiņa Elīna Kulturoloģijas konkurss Atzinība Plakane Ināra
12. Mežraups Jānis Matemātikas olimpiāde 3. Mačuļska Ingrīda
2. Anufrijevs Marks Kombinētā olimpiāde Atzinība Arcihoviča Maija
2. Ģigulis Toms Kombinētā olimpiāde Atzinība Arcihoviča Maija
2. Nāburgs Renārs Drosmis Kombinētā olimpiāde 1. Arcihoviča Maija
2. Vikentjevam Regnāram Kombinētā olimpiāde 2. Arcihoviča Maija
3.a Barkāne Terēze Matemātikas tests e-vidē 2. Kudiņa Anda
3.a Kurmēns Vladimirs Matemātikas tests e-vidē Atzinība Kudiņa Anda
3.a Straume Ritvars Matemātikas tests e-vidē 2. Kudiņa Anda
3.a Škapars Kristers Matemātikas tests e-vidē Atzinība Kudiņa Anda
3.b Cedere Alise Matemātikas tests e-vidē 3. Urtāne Olga
3.b Deksnis Daniels Matemātikas tests e-vidē 3. Urtāne Olga
3.b Pumpure Alma Matemātikas tests e-vidē 1. Urtāne Olga
4. Andersone Laura matemātikas olimpiāde Atzinība Kataja-Paegle Anita
4. Bišofa Daniela matemātikas olimpiāde Atzinība Kataja-Paegle Anita
4. Celmiņa Katrīna Latviešu valodas olimpiāde Atzinība Kataja-Paegle Anita
4. Matvejevs Mārtiņš matemātikas olimpiāde Atzinība Kataja-Paegle Anita
4. Petroviča Sanija matemātikas olimpiāde 2. Kataja-Paegle Anita
matemātikas konkurss”Tik vai cik” 4. kārta Uzula Inese
4. Rutkovska Lāsma matemātikas konkurss”Tik vai cik” 4. kārta Uzula Inese
matemātikas olimpiāde Atzinība Kataja-Paegle Anita
4. Vorps Artūrs Eduards matemātikas olimpiāde 2. Kataja-Paegle Anita
5. Albekeite Zanda Vizuālās mākslas olimpiāde 2. Plakane Ināra
Atklātā mājturības olimpiāde- valsts 3. Podvinska Danute
Matemātikas olimpiāde 1. Miķelsone Anita
5. Kalniņš Kalvis TV “Gudrs, vēl gudrāks” 2.
Matemātikas olimpiāde 3. Miķelsone Anita
R. Mūkam veltīts jaunrades darbu konkurss Atzinība Krasovska Santa
5. Svētiņš Verners Skatuves runas konkurss 2. Krasovska Santa
5. Zolneroviča Sanda Laura Matemātikas olimpiāde 2. Miķelsone Anita
6.a Ģigulis Oto Matemātikas olimpiāde 1. Skrimble Raisa
6.a Mārtiņa Evija Informātikas olimpiāde 3. Paula Lilita
6.a Valdmanis Emīls Informātikas olimpiāde 3. Paula Lilita
Matemātikas olimpiāde Atzinība Skrimble Raisa
6.b Glods Jorens Jānis Konkurss satiksmes noteikumos Atzinība Krasovska Santa
6.b Kazakevičs Jānis Mājturības olimpiāde 3. Katajs-Paeglis Aivars
7. Albekeite Agate Vides spēļu konkurss 2. Martinsone Daiga
Vides spēļu konkurss -Valsts 2. Martinsone Daiga
Skatuves runas konkurss 2. Vancāne-Viļuma Daina
Krievu valodas olimpiāde-konkurss 3. Pētersone Daina
Matemātikas olimpiāde Atzinība Dika Ināra
Atklātā mājturības olimpiāde- valsts 1. Podvinska Danute
Konkurss sociālajās zinībās Atzinība Krasovska Santa
Krievu valodas olimpiāde Atzinība Pētersone Daina
Konkurss veltīts J.Jaunsudrabiņam Atzinība Vancāne-Viļuma Daina
7. Arcihovičs Māris Mājturības olimpiāde 2. Katajs-Paeglis Aivars
7. Česnovska Inese Anna Krievu valodas olimpiāde-konkurss 3. Karņicka Mārīte
7. Katiņa Diāna Konkurss sociālajās zinībās 2. Krasovska Santa
7. Leopolde Ērika Vaira Vides spēļu konkurss 3. Martinsone Daiga
radošo darbu konkurss “Mana Daugava” Atzinība Vancāne-Viļuma Daina
7. Pumpure Austra Informātikas olimpiāde 1. Paula Lilita
Matemātikas olimpiāde 2. Dika Ināra
Konkurss sociālajās zinībās 3. Krasovska Santa
Vides spēļu konkurss 3. Martinsone Daiga
radošo darbu konkurss “Mana Daugava” Atzinība Vancāne-Viļuma Daina
7. Sokolovs Dāvids Krievu valodas olimpiāde-konkurss 3. Karņicka Mārīte
7. Zālīte Patrīcija Konkurss sociālajās zinībās 1. Krasovska Santa
Dzejoļu konkurss “Krustceles” 1. Vancāne-Viļuma Daina
Konkurss veltīts O. Kalpakam Atzinība Vancāne-Viļuma Daina
Matemātikas olimpiāde Atzinība Dika Ināra
R.Blaumaņa literārās prēmijas konkurss Atzinība Vancāne-Viļuma Daina
Konkurss veltīts J.Jaunsudrabiņam Atzinība Vancāne-Viļuma Daina
8.a Ostrovska Eirana Vides spēļu konkurss Atzinība Martinsone Daiga
Vizuālās mākslas olimpiāde 2. Plakane Ināra
8.b Krasovska Liega Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 1. Vancāne-Viļuma Daina
Ģeogrāfijas olimpiāde 2. Miezīte Ligita
Vācu valodas olimpiāde 2. Voldeka Guna
Dzejoļu konkurss “Krustceles” 3. Vancāne-Viļuma Daina
Konkurss veltīts O. Kalpakam balva Vancāne-Viļuma Daina
8.b Leitāne Alise Konkurss veltīts O. Kalpakam Atzinība Bērziņš Edgars
Konkurss sociālajās zinībās 3. Strautmane Silvija
8.b Lūsis Rolands Matemātikas olimpiāde Atzinība Dika Ināra
8.b Rubene Līga Matemātikas olimpiāde 1. Dika Ināra
8.b Šaitere  Elīze Krievu valodas olimpiāde-konkurss 3. Pētersone Daina
9.a Buko Keits Dzejoļu konkurss”Krustcelēs” 3. Krasovska Santa
Angļu valodas olimpiāde Atzinība Voldeka Guna
9.a Lāce Ilva Skatuves runas konkurss 2. Krasovska Santa
9.a Vītoliņš Dainis Dīns LVA radošo darbu konkurss 1. Krasovska Santa
9.b Armands Bērziņš RLB radošo darbu konkurss “Es un mana dzimtene” balva Krasovska Santa
9.b Barkāne Anna Vizuālās mākslas olimpiāde Atzinība Plakane Ināra
9.b Bite Egita Konkurss “Pazīsti savu organismu” Atzinība Martinsone Daiga
Bioloģijas olimpiāde Atzinība Martinsone Daiga
9.b Blumberga Bēāte Justīne RLB radošo darbu konkurss “Es un mana dzimtene” balva Krasovska Santa
9.b Brenčeva Ieva Konkurss sociālajās zinībās 2. Strautmane Silvija
9.b Dzērve Edita Angļu valodas olimpiāde 1. Ieleja Aija
9.b Kiršteins Miks R. Mūkam veltīts jaunrades darbu konkurss 2. Krasovska Santa
Dzejoļu konkurss”Krustcelēs” 2. Krasovska Santa
RLB radošo darbu konkurss “Es un mana dzimtene” Atzinība Krasovska Santa
9.b Viļuma Ilva Vēstures olimpiāde 1. Bērziņš Edgars
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 1. Krasovska Santa
Konkurss “Pazīsti savu organismu” 1. Martinsone Daiga
Ķīmijas olimpiāde 1. Sakse Agrita
Latviešu val. un lit. olimpiāde-Valsts 2. Krasovska Santa
Bioloģijas olimpiāde 3. Martinsone Daiga
Matemātikas olimpiāde 3. Miķelsone Anita
Fizikas olimpiāde Atzinība Rūze Sintija
Laikraksta Diena konk.”Kas notiek?” 1. Krasovska, Bērziņš

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt