9.A KLASES MĀCĪBU EKSKURSIJA UZ SPORTA CENTRU “BRAZĪLIJA” UN IZRĀDI “BOYBAND”

2015. gada 7. Decembris

Teksts: Eirana Ostrovska, 9.a klase, foto: no “Brazīlija” arhīva

23.novembrī 9.a klase devās mācību ekskursijā uz visiem jau zināmo Pludmales sporta centru “Brazīlija”, kuras dāvanu kartes saņēmām no konkursa “Kas notiek?”, kā arī uz latviešu iestudēto muzikālo izrādi “BOYBAND”.

Pirmais maršruta punkts bija plānotais atpūtnieku, profesionālu sportistu, amatieru vai vienkārši brīvā laika pavadītāju sporta centrs “Brazīlija”. Tur aktīvi, veselībai draudzīgi, pavadījām laiku, no dažādajām sportiskajām aktivitātēm izvēloties pludmales volejbolu un tenisu. Šīs komandas spēles veicināja sadarbību un noteikti arī gandarījumu, jo katrs brīvi, pēc savām prasmēm, varēja spēlēt abus no dotajiem sporta veidiem. Bildes uzņēmuši un enerģiju ieguldījuši devāmies tālāk…

Nākamā, ievērības vērta vieta, bija Zinātņu akadēmija – Koncertzāle Rīga, Jaunatnes teātris, kur kopīgi noskatījāmies muzikālo komēdiju, izrādi “BOYBAND”. Patīkamu iespaidu radīja ne tikai redzamie apgaismojumi un prožektori uz skatuves, bet arī zāles un centrālās fasādes arhitektūras mākslinieciskais, var pat teikt vēsturiskais noformējums, jo kā jau zināms šīs  ēkas un koncertzāles pirmssākumi ir meklējami 1951. gadā. Pati izrāde bija interesanta, ļoti muzikāla un atraktīva – tendēta vairāk jauniešiem un pašiem mazākajiem. Izrādes laikā varēja sastapt dažādas latviešu cienījamas slavenības  gan uz skatuves, gan publikā, piemēram, NORMUNDS RUTULIS, VALTERS FRĪDENBERGS, NIKOLAJS PUZIKOVS, EMĪLS KIVLENIEKS, RIHARDS BĒRZIŅŠ u.c.

Kopumā viss bija izdevies, laiks bija pavadīts ar dažādām emocijām. Pašiem izskustēties sporta laukumā, un vēl kā skatītājam vērot skatuves dalībniekus- izbaudīt izrādi, kur arī atraktīvi darbojās muzikālie aktieri!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt