7.klase dodas mācību ekskursijā iepazīt Dobeli

2016. gada 12. Oktobris

Teksts: Sintija Leitāne, Katrīna Paula Jukna un Herberts Legants. Foto: Aija Ieleja

4.oktobrī 7.klase devās ekskursijā. Mēs bijām Dobeles pilsdrupās, tur mēs sadalījāmies grupās un bija jāatrod konkrēti objekti un jānofotografē (FOTO galerija). Nedaudz pastaigājām pa pilsdrupu apkārtni un tad devāmies uz centru. Arī tur mēs iepazinām objektus, piemēram, strūklaku, kas izveidota akas formā. Tad braucām uz „Rūķīšu Tējas” ražotni, kur saimnieks mums izstāstīja par tējas sagatavošanas procesu, kā un kādos mēnešos novāc  tējas augus. Visi iegājām arī veikaliņā, kur varēja nogaršot un nopirkt tēju, kā arī iegādāties sīrupus un ievārījumus.

Turpinājumā mēs apmeklējām „Tērvetes tauriņus”.  Tur varēja apskatīt 10- 20 tauriņu sugas. Varēja pataustīt arī kāpurus. Telpā, kur tauriņi uzturas, ir +25 grādi. Bija iespējams apskatīt arī 2 putnus no Austrālijas, kā arī gaiši zilu papagaili, kurš gan tiek turēts būrītī.

Bijām arī Tērvetes Dabas parkā, kurā mūs sagaidīja vilcieniņš, kurš mūs aizveda uz Zaļo klasi. Zaļajā klasē mēs uzzinājām par koku veidiem, to pielietojumu sadzīvē, kā noteikt koku gadu skaitu. Mācījāmies arī par to mērīšanu kubikmetros un garumā, izmantojot dažādas metodes un mērinstrumentus. Ekskursijas noslēgumā bija iespējams arī doties pa „Laimīgās Zemes gaisa takām”, grupās pa pieci  pārvarējām šķēršļus un arī dažas neveiksmes. Kad gaisa takas bija pieveiktas, pa parku devāmies atpakaļ uz autobusu un uz mājām. Ekskursija bija izdevusies!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt