6.klases dodas ekskursijā uz “Rāmkalniem”

2018. gada 5. Oktobris

6.a klase un audzinātāja Silvija Strautmane

4. oktobrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 6. a un 6.b klase devās konkursā “Piens un augļi mani draugi” izcīnītajā ekskursijā uz Rāmkalniem. Jau dalījāmies priekā, ka skolas komanda ar izveidoto maketu ieguva godpilno pirmo vietu un kā balva par sasniegumu bija ekskursija. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Pirmā pietura bija Rāmkalnu ražotnē, kur ražo sukādes. Ekskursijas vadītāja visiem izdalīja baltus halātus, cepurītes un bahilas, lai cehos neienesam netīrumus. Arī  rokas bija jāapstrādā ar dezinfekcijas līdzekli.  Ekskursijas laikā mēs apskatījām, ka  augļi un dārzeņi  pārvēršas cukādēs. Vērojām visu ražošanas procesu, kā augļi un dārzeņi pārvēršas garšīgās cukādēs. Visinteresantāk bija žāvētavā, kur mēs taisījās pastilas un vērojām, kā lielos skapjos žāvē ogas   un dārzeņus.

Nākošā pietura bija Rāmkalnu izklaides parks, kurā mēs braucām ar rodeļiem, šļūcām ar kamerām un lēkājām ar gumijām pa batutu. Visiem ļoti patika šīs izklaides, vēl jo vairāk tāpēc, ka visu atmaksāja Latvijas Lauksaimniecības universitāte, kura rīkoja šo konkursu.

Ekskursijas noslēgumā mēs ieturējām pusdienas Rāmkalnu bistro.  Pusdienas bija ļoti garšīgas!! Pēc izklaidēm mēs Rāmkalnu veikalā iegādājāmies produkciju: cukādes, saldējumu, sulas, tējas  un citas preces. Tālāk mūsu ceļš veda uz mājām. Mēs bijām apmierināti ar šo mācību ekskursiju. Paldies konkursa organizētājiem.

 

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt